Haul feriowy - czyli jak wydawałam pieniądze podczas czasu wolnego od pracy

Hej! Niektórzy jeszcze w trakcie, a ja już dawno zdążyłam zapomnieć o wolnym. Jednak parę drobiazgów kupionych w tym czasie przypomina mi o spaniu do 12 i braku kartkówek do sprawdzania. Jednak nawet podczas wolnego ciężko nie myśleć o pracy. Dlatego mój 'pracoholizm' zaowocował drobnymi zakupami.

Tiger, Cena: 6zł


Te tabliczki są BOSKIE! Pisze się po nich patyczkiem, przesuwa i TADAM! można znowu pisać. Dzięki takim tabliczkom można ćwiczyć z młodszymi uczniami pisownię krótkich słówek (tabliczki nie są zbyt duże). Można również wykorzystywać ich do zapisywania odpowiedzi w quizach czy podczas zabawy w kalambury na rysowanie. PRZECUDOWNE!

Tiger, Cena: 6zł


Książeczka o liczeniu do 10. Sporo stron. Z maluszkami świetne źródło inspiracji na wałkowanie tego jakże ciekawego tematu. Obrazki są kolorowe, lecz specyficzne jak na Tigera przystało. Dużym plusem jest brak poleceń w jakimkolwiek języku. Można wykorzystać na matematyce, angielskim, niemieckim ;)


Tiger, Cena:6zł


Co prawda karnawał dobiega końca, lecz czasami potrzebujemy poczuć się superbohaterem chociaż na parę minut. Maski są wykonane z grubszego papieru, który po zalaminowaniu posłuży przez całkiem przyzwoity czas. Maski można również samemu pokolorować. Znajdzie się coś zarówno dziewczynek jak i chłopców. Za 6 złotych całkiem opłacalny gadżet do wykorzystania chociażby do śmiesznych zdjęć na koniec roku szkolnego czy kolejny karnawał.

Biedronka, Cena: 2.49 zł


Nic nadzwyczajnego, jednak naklejek z literkami używam dość często. Były również inne wzory np. radia, małpki, roboty. Cena całkiem przyzwoita jak za naklejki. 

Blu Tack - Biedronka, Cena 4.99 zł
Teczka z przegródkami - Biedronak, Cena 7.99 zł
Pojemnik - Pepco, Cena 4.99 zł


Nowy semestr, nowa ja. Dlatego w nowym semestrze stawiam na (jeszcze lepszą) organizację swojej pracy. 

To już wszystko. 
Jak Wam mijają lub minęły ferie?

Pozdrawiam,
m.

Komentarze

  1. Muszę się przyznać, że obkupiłam się tymi naklejkami aż za bardzo! Skoro działają na dzieciaki i nauka jest przyjemniejsza.. to czemu nie kupić? :)
    Pozdrawiam serdecznie, M.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty