Haul Tigerowy - coraz bliżej Halloween i tigerowe klasyki

Hej! Dzisiaj weszłam do Tigera po jedną rzecz, a wyszłam z pełną torbą... Dlatego spontanicznie wyszedł dzisiaj haul ;) Nowa oferta jest pełna rzeczy na Halloween i najchętniej kupiłabym wszystkie. Jest mnóstwo rzeczy z motywem czaszki, które są tak kolorowe i tak cudowne, ale nieprzedłużając do rzeczy ... 

1.  Zapasowy mózg Cena: 15zł


Cena okazyjna, więc wzięłam na ciężkie chwile ;) Mózg z Tigera to totalny klasyk. Wiem, że wielu nauczycieli go posiada i w końcu trafiłam na niego i ja! Strasznie się cieszę, bo mózg ma fajną teksturę. Co będę z nim robić? Będę używała go zamiast piłki w starszych grupach, a może wpadnie mi do głowy jakiś pomysł na grę. Na lekcji halloweenowej można natomiast zagrać w Who took the brain? na melodię w tym linku albo tutaj.

2. Krzesełkowa jenga Cena: 10 złW środku jak widać jest dość sporo krzesełek. Gra polega na tym, że tylko pierwsze krzesełko może dotykać podłoża. Jeśli któreś krzesełko spadnie - gra zaczyna się od nowa. Co z tym zrobić? Uczniowie mówią słowa z zajęć i stawiają krzesełka dopóki nie spadną. Można też zabawić się z kolorami krzesełek. Osoba, która stawia niebieskie krzesełko mówi czasownik w formie podstawowej, czerwone krzesełko to past simple, a zielone past participle. Zamiast czasowników uczniowie mogą też używać konkretnego czasu w zależności od koloru krzesełka albo tworzyć pytania, zdania oznajmujące lub przeczące. Co więcej gra jest dość mała, więc nie zajmie dużo miejsca w torbie.

3. Sound Machine Cena: 10zł 


W końcu jest moja! Te zabaweczki to też klasyka Tigera. Znikają z półek jak świeże bułeczki. Można używać ich w różnych sytuacjach. Do uspokajania klasy - na przykład używamy wtedy dźwięku wybuchającej bomby albo pistoletu. Mamy oklaski, więc każdą dobrą odpowiedź możemy nimi nagrodzić. Mamy też dźwięk, który oznacza błędną odpowiedź. Kiedy dwie grupy grają przeciwko sobie mogą używać sound machine żeby drużyna przeciwna wiedziała czy popełniła błąd czy nie. Baaaaaardzo fajna sprawa ;)

4. Girlanda Cena: 8zł


Zwykła girlanda dwustronna. Będzie albo do udekorowania sali albo zrobimy z niej jakiś projekt plastyczno-językowy. Uczniowie mogą podpisać obrazki na girlandzie lub wypisać ozdobnym pismem słowa lub zwroty związane z Halloween. 

5. Torba na szpargały Cena: 8zł


Po tę torbę poszłam do Tigera. Tylko ją miała kupić i wyjść. No ale nie wyszło ;) Torba na szpargały i na noszenie książek. Materiał wydaje się dość wytrzymały. Nadruk nie powinien pękać. Można ją także wykorzystać podczas lekcji halloweenowych.

Jak podobają Wam się moje łupy z Tigera? Co już macie? 

Pozdrawiam,
m.

Komentarze

 1. Zapasowy mózg rewelacja girlanda czadowa udane zakupy

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja te najczęściej wchodzę do Tigera po jakiś konkretny drobiazg - a wychodzę obładowana torbami ;) Ostatnio najbardziej rzuciły mi się w oczy właśnie te ozdoby na Halloween - i świetne czapki (dla mnie imitujące ogon syreny - a według mojego męża to rogi ;) )

  OdpowiedzUsuń

 3. Widzę że zakupy się udały, a co do Torby to córka mówi ze chce też taką mieć.

  OdpowiedzUsuń
 4. Sound machine spodobałoby się mojemu podopiecznemu - uwielbia tego typu zabawki :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Często bywam w Tigerze, jeszcze nic tam nie kupiłam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Przykro to stwierdzić ale pierwszy raz słyszę o tych sklepach.:/

  OdpowiedzUsuń
 7. Szczerze nie znam tego sklepu a ż chęcią bym się do niego wybrała 😁

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty