Zainspiruj się!

Dzień dobry maju! Nie ukrywam, że to mój ulubiony miesiąc i cieszę się na wszystko co będzie się w nim działo. Chciałabym pokazać Wam co ostatnio mnie inspiruje i gdzie tych inspiracji szukam. Może podrzucicie mi coś fajnego w komentarzach ;) 

1. Ogólnopolski Kongres Metodyków i Nauczycieli Języka Angielskiego

Trzydniowe wydarzenie z mnóstwem interesujących warsztatów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Można zakupić karnet na wszystkie dni albo pojedyncze wejścia na warsztaty. Ja zdecydowałam się na tę drugą opcję. Nie mogę się doczekać, ponieważ spotkania z drugim człowiekiem zawsze inspirują najbardziej. Fajnie jest spędzać czas z ludźmi, którzy mają większą wiedzę i doświadczenie od Ciebie i chcą się nim z Tobą podzielić. Wydarzenie odbywa się 19-21 maja, także warto się zastanowić jeszcze nad wzięciem udziału. tutaj link do wydarzenia na FB

2. Pinterest 

Ja jestem zacofanym człowiekiem, który nie ogarnia Instagrama, Snapa itd. Lecz ostatnio zauważyłam ile mnie omija gdy po raz pierwszy przejrzałam Pinteresta. Niestety trzeba sobie dawkować tę przyjemność, bo można wsiąknąć na długie godziny. Zostawiam Wam link do tego co ja sobie przypięłam do tablicy. Pinterest zmotywował mnie do kupienia szpatułek do badania gardła żeby stworzyć swoją wersję gry KABOOOM! Fajnym pomysłem jest też wykorzystanie foremek do babeczek. Niby takie banalne i ogólnodostępne, ale sama bym raczej nie wpadła na pomysł wykorzystania ich na zajęciach.

3. Itsy Bitsy Fun 

Profil na FB, który wyskoczył mi gdzieś przez przypadek, codziennie zachwyca mnie wspaniałymi pomysłami na gry czy ćwiczenia dla najmłodszych uczniów. Poniżej przykłady:
Życzę nam spokojnej reszty weekendu ;) 
Pozdrawiam,

m.

Komentarze

Popularne posty